Facebook Messenger

Facebook Messenger dla BlackBerry

Chat z Facebooka na BlackBerry

Facebook Messenger na BlackBerry to darmowa aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości do znajomych z Facebooka. Program służy wyłącznie do prowadzenia czata i jest świetnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz szybko skontaktować się ze swoimi... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysyłanie wiadomości do kilku osób na raz
  • Możliwość dodawania zdjęć
  • Opcja podania swojej aktualnej lokalizacji

Wady

  • Możemy tylko rozmawiać na czacie

Bardzo dobry
8

Facebook Messenger na BlackBerry to darmowa aplikacja pozwalająca wysyłać wiadomości do znajomych z Facebooka. Program służy wyłącznie do prowadzenia czata i jest świetnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz szybko skontaktować się ze swoimi znajomymi.

Aby skorzystać z Facebook Messenger musisz najpierw zalogować się na swój profil na Facebooku. Dzięki temu zdobędziesz listę swoich znajomych i sprawdzisz, kto akurat jest online. Będziesz mógł obejrzeć historię wszystkich wysłanych wiadomości i oczywiście stworzyć oraz wysyłać zupełnie nowe.

Facebook Messenger pozwala na tworzenie wiadomości grupowych, dzięki czemu jedną informację prześlesz szybko do kilku osób na raz. Jest to szczególnie przydatne, gdy na przykład chcesz się umówić na mieście w większym gronie. Oprócz tego możesz wysyłać zdjęcia a także informację na temat tego, gdzie aktualnie się znajdujesz.

Facebook Messenger to świetna aplikacja dla wszystkich osób, które spędzają dużo czasu na Facebooku i często prowadzą na nim rozmowy. Z pewnością jest to ciekawe rozwiązanie, jeśli nie masz ochoty wysyłać komuś maila albo pisać smsa.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na blackberry

Facebook Messenger

Download

Facebook Messenger for BlackBerry 1.1.294

Opinie użytkowników o Facebook Messenger

Sponsorowany×